Archiv novinek


19.12.11 - Vloženo video volného kocourka Baltazarka.

14.12.11 - Konečně jsem aktualizovala své plány na příští rok. Nejdete v Plánovaných vrzích.
Přidala jsem nové fotky do galerie Buddymu a také pár fotek koťátkům.
Zatím jsou rezervovaná kotátka Baltazar a Babetka. Barnabáš je zamluvený. Tak na svou rodinu čeká poslední kočička Berta.

26.11.11 - Aktualizovala jsem výstavní úspěchy Julie. Už nám chybí poslední CAGCIB pro udělení Grand Championa. Doufám, že to stihneme dříve než se Julča s Buddym postarají o koťátka.

01.11.11 - Koťátka mají měsíc a už jsou z nich rozkošní medvídci. Každé má v galerii nové fotky.

31.10.11 - WORLD CATS SHOW POZNAŇ 2011 - úžasný zážitek, krásně zorganizované, milí vystavovatelé, profesionální posuzovatelé. Opravdu se jim to moc povedlo. Moje Julinka Divoký Anděl si vybojovala CAGCIB a vynikající posudek od italského posuzovatele Gianfranco Mantovani. Ve výběru o nejkrásnější kočku Julii porazila kočka Frederica Obkemani, která získala i nominaci do BIS - gratuluji!
Výsledky ze Světové výstavy.

09.10.11 - První fotky našich vnoučátek. Maminkou je La Toya Divoký Anděl a tatínkem je IC FIN*Pomponner´s Baron Bobo. Koťátka jsou 4 a zatím to vypadá, že jsou to dvě holčičky a dva kloučci.

04.10.11 - Dnes se stala maminkou naše odchovaná kočička La-Toya ( m: Ofelia Lovely Panther + O. Indigo Divoký Anděl). Narodilo se jí hned na poprvé krásných 5 koťátek, které přivedla na svět během 3 hodin.Tatínkem koťátek je Baron Bobo. La Toya žije se svou rodinou v Praze. Zájemci o koťátka mohou kontaktovat jak mě, tak majitele pana Vladimíra Nyče. Fotografie a další informace můžete sledovat již brzy v sekci koťata.

28.08.11 - Jsme se zúčastnili s Buddym (Mission Impossible) a Julií výstavy v Rakouském Tullnu. Julinka si přivezla tradične sladké vítězství EX1, CAGCIB, BIV, NOM !!! Buddy byl oceněn EX1 - CAC

04.10.11 - Buddy má nové fotky v galerii.

25.08.11 - Po delší výstavní pauze jsem byla nadšená z výstavní atmosféry. Všechno proběhlo v klidu. Buddy se choval slušně a předstíral, že je ten nejhodnější kocourek pod sluncem. Získal svůj první CAC a Julinka svuj první CAGCIB. Očekávaná koťátka si dávají na čas... takže v tomhle počasi budou hezky vypečená :-)

13.08.11 - Příští týden po dlouhé době zase jedeme na výstavu s Julií a Buddym. Sweety má začátkem příštího týdne termín porodu, doufám že nám všechno vyjde na čas a nebudeme muset své plány měnit. Na nadílku malých tygříků se už moc těšíme.

11.07.11 - Sweety se zakulacuje bříško, tak je skro jisté, že za necelý měsíc bude mít koťátka, už se nemůžeme dočkat.
Přidala jsem nové fotky do galerie Sweety a Julii i jak se jim daří ve voliéře.

11.07.11 - V Buddyho galerii přibylo pár nových fotek. Krásně nám kluk roste :-) .

18.06.11 - Zdraví mých koček: Pro napsání tohoto zamyšlení mě motivoval problém jednoho mého koťátka. Lépe řečeno nebyl to problém ani koťátka ani jeho majitele, ale spíše jedné paní veterinářky z Prahy. Z vrhu P si dva kocourky ode mě vzaly dvě kamarádky. Občas zavolají, pošlou fotky … prostě obvyklá a milá korespondence. Když mi naposledy zavolala jedna z nich, s radostí jsem zvedla telefon, že zase udělím nějaké rady, a nebo si poslechnu, jak se kluci mají a co vyvádějí. Místo toho mi bylo ale sděleno, že jeden kocourek je nemocný .... více čtěte zde.

09.06.11 - Stavba voléry úspěšně pokračuje. Naši tygři v ní už tráví první chvíle. Zatím se stále buduje, ale pár dní a bou hotové poslední úpravy.

12.05.11 - Koťátka se již odešla do "světa". Tentokrát opravdu daleko, jsou v Itálii, Bulharsku, Švýcarsku, Slovensku... Všem jsem našla úžasné majitele a jsem šťastná za to, že má vymazlená koťátka budou dělat takovým lidem společnost.
Tímto naše kočičky započaly zaslouženou pauzu od miminek. Další budou nejspíš na podzim a to se snad jako otec zaslouží náš nový krasavec Buddy.

V současné době budujeme venkovní voliéru obřích rozměrů kde naše kočičky budou mít množnost trávit čas na sluníčku. Voliéra bude dobře zabezpečená a z venku ji bude hlídat fenka foxteriéra Draki proti nezvaným kočičím návštěvníků. Kočky budou mít zabudovaná kočičí dvířka ve vchodu do domu, tak budou moci přijít a odejít kdykoliv se jim zachce. Předpokládám že do 14 dnůby vše mělo být hotové. Nemůžu se dočkat až je tam poprvé vypustím.

05.04.11 - Video z první Buddyho výstavy.

04.04.11 - Tak to vypadalo v mém pokoji než jsem se vrátila z koupelny.

24.03.11 - Dvě nová videa našich všech prcků:

21.03.11 - Nové video kloučků Rickyho a Ramba na prvním letním sluníčku

13.03.11 - V sekci "kocouři" jsem přidala našeho dalšího kocourka.

10.03.11 - Nové video koťátek z vrhu R s maminkou Julií a Poirot

06.03.11 - Ráda bych všem představila našeho nového kocourka Buddyho v sekci "kocouři". Všichni mí blízcí ví, kolik stálo úsilí, času, zklamání a očekávání než jsem se dočkala svého kocoura. Doufám, že všechno zlé mělo svůj účel a Buddy bude přínosem pro můj chov a také milým společníkem, který mi vynahradí všechny kocouří útrapy.

05.03.11 - Dnešek jsme strávili na výstavě v Praze. Měla jsem sebou dvě naše odchovaná koťátka. Merlin Divoký Anděl v otevřené třídě EX1 CAC a LA Toya Divoký Anděl také otevřená tř. EX1 CAC. Oba mě moc mile překvapili jaké z nich vyrostly krásné kočky, to asi tím, že oba mají tak bezvadné pánečky :-) Fotky ZDE.
Tatínek našich nynějších koťátek Baron Bobo získal svuj další titul Grand Inter Champion.

01.03.11 - Nové video koťátek z vrhu P a R a dvě maminky Julie Divoký Anděl a Lisa Shoemaker´s cat.

16.02.11 - První video našich 3 týdeních kloučků z vrhu R

12.02.11 - Kloučci z vrhu R mají 14 dnů a konečně mají všichni otevřená očka. Dnes jsem je trochu potrápila a udělala pár fotek. Samozřejmě, že se jim to ani trchu nelíbilo a maminka Julie mi je nechtěla pujčit. Kvalita tedy není nic moc. Každý z chlapečků již má svoji galerii, kterou najdete v tabulce v sekci koťata. Musela jsem si je tentokrát rozlišit stužkami, protože jsou si velice podobní a i mému zkušenému oku zatím rozdíly unikají.

09.02.11 - Dnes jsem doplnila fotky do galerie každého koťátka z VRHU P. Kloučci jsou již všichni zamluvení. Také je pár nových fotek chlapečků VRHU R zatím ještě ve společné galeri.

28.01.11 - Včera navečer Julinka přivedla na svět krásná mramorovaná koťátka. K našemu velkému údivu je to opět 5 kluků! Tročku mě mrzí, že není aspoň jedna holčička, ale pravdou je, že kocourci jsou lepší společníci.

24.01.11 - Nové video našich kloučků.

10.01.11 - Dnes odešla do nového domova kočička O´Neil. Přeji ji krásný život s milující rodinou kterou jistě mít bude.

08.01.11 - Nové video našich kloučků z vrhu P a kočičky O´Neil

Copyright © Divoký anděl All Rights Reserved | Design by Nikola Arcanidu | Update by Divoký anděl