Koťátka

- ENGLISH VERSION

AKTUÁLNÍ KOŤÁTKA

Hledáme domov pro kastrovanou kočičku Sáru. Sára je pohodová klidná a společenská kočička , která nemá ráda společnost ostatních koček. Oproti tomu , má velice ráda psy. Více informací na telefonu nebo mailu.

Čekáme koťátka v prosinci!

 

  Just My Teasure de Noble Sophia of Clipper

 

 

 

nahoru

pro více informací a předchozích odchovech klikni na obrázek

ODCHOVANÁ KOŤÁTKA

 

       

 

nahoru

Obecné informace

Koťátka od nás odcházejí po 13. týdnu. Cena koťátek, která nejdou do chovu je nižší, odcházejí několikrát odčervená, očkována s očkovacím průkazem, smlouvou, kopií průkazem původu ( originál p.p. dostanou po potvrzené kastraci ), malou výbavou na první dny, CD s fotkami a samozřejmě spoustou rad :-)
Cena koťátek do chovu je vyšší, dostanou navíc mikročip, europas, originál p.p.a rozšířené očkování Purevax FeLV (infekční leukémie)

1. Průkaz původu nezavazuje majitele k návštěvám výstav!
2. P.P. je pouze dokladem o původu kotěte a není zárukou výstavních úspěchů
3. P.P. zaručuje, že Vám z koťátka vyroste jedinec daného plemene.
4. I mazlík s PP může chodit na výstavy a vyhrávat.

Pokud se zajímáte o koťátko, napište prosím pár slov o sobě a své rodině, co od kočky očekáváte (společníka nebo jestli se také chcete věnovat chovu).Velmi ráda vám zodpovím vše co Vás zajímá.
Ráda sdělím cenu konkrétního koťátka, ale  dotaz „kolik od vás stojí kočka“ nebo "kolik chcete za kus" (opravdu jsem takový dotaz obdržela!! Nedalo mi a odpověděla jsem, že prodávám pouze v celku nikoli na kusy) mě mírně řečeno vadí. Nenabízím auta ani televize, ale živé tvory s křehkou duší a uměním poskytnout spoustu lásky.
Proč si pořídit koťátko s p.p.,kolik stojí a další důležité informace a rady o chovu najdete v sekci INFORMACE

nahoru


Copyright © Divoký anděl All Rights Reserved | Design by Nikola Arcanidu | Update by Divoký anděl