Koťátka

- ENGLISH VERSION

Hledám domov pro Jacka Divoký Anděl 2 roky testovaný na HCM, PKD, FivFelv, očkovaný a kastrovaný.S těžkým srdcem jsem se definitivně rozhodla, že Jackovi najdu jinou rodinu. Jack je hodný, milý a velmi kontaktní, ale u nás je mezi kočkami, koťaty, vnoučaty a návštěvami nešťastný. Potřebuje svého člověka, kterému bude dělat společnost. Jack se bojí dětí a cizích lidí, tak jen klidnou rodinu bez malých dětí, jedna klidná kočka nebo pes by mu nevadili, je přátelský. Bude vykastrovaný a domov mu budu pečlivě vybírat. Má testy na HCM, PKD a je naprosto zdravý. Je to můj odchov a chtěla jsem ho jako chovného kocoura, ale není vhodný být oddělený a nemít možnost stále být někomu na blízku. Miluje hlazení, mazlení, rád se chová a leží na klíně, jako chovný kocour strádá. Více informaci volejte tel 608857160

  PLÁNY NA ROK 2021

srdce

                       Fiona De Noble                                                                 Just De Noble

srdce

          Just Rose Divoký Anděl                Forever Loved Blue Swede

srdce

                        Sophia of Clipper                                Jack Jones Divoký Anděl

srdce

         Lola Lolita Divoký Anděl           Drak Delicia Nostrae                    

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

nahoru

pro více informací a předchozích odchovech klikni na obrázek

ODCHOVANÁ KOŤÁTKA

 

       

 

nahoru

Obecné informace

Koťátka od nás odcházejí po 13. týdnu. Cena koťátek, která nejdou do chovu je nižší, odcházejí několikrát odčervená, očkována s očkovacím průkazem, smlouvou, kopií průkazem původu ( originál p.p. dostanou po potvrzené kastraci ), malou výbavou na první dny, CD s fotkami a samozřejmě spoustou rad :-)
Cena koťátek do chovu je vyšší, dostanou navíc mikročip, europas, originál p.p.a rozšířené očkování Purevax FeLV (infekční leukémie)

1. Průkaz původu nezavazuje majitele k návštěvám výstav!
2. P.P. je pouze dokladem o původu kotěte a není zárukou výstavních úspěchů
3. P.P. zaručuje, že Vám z koťátka vyroste jedinec daného plemene.
4. I mazlík s PP může chodit na výstavy a vyhrávat.

Pokud se zajímáte o koťátko, napište prosím pár slov o sobě a své rodině, co od kočky očekáváte (společníka nebo jestli se také chcete věnovat chovu).Velmi ráda vám zodpovím vše co Vás zajímá.
Ráda sdělím cenu konkrétního koťátka, ale  dotaz „kolik od vás stojí kočka“ nebo "kolik chcete za kus" (opravdu jsem takový dotaz obdržela!! Nedalo mi a odpověděla jsem, že prodávám pouze v celku nikoli na kusy) mě mírně řečeno vadí. Nenabízím auta ani televize, ale živé tvory s křehkou duší a uměním poskytnout spoustu lásky.
Proč si pořídit koťátko s p.p.,kolik stojí a další důležité informace a rady o chovu najdete v sekci INFORMACE

nahoru


Copyright © Divoký anděl All Rights Reserved | Design by Nikola Arcanidu | Update by Divoký anděl